Golija

23.08.2024 14:03 Starost: 54 days

Turnir u Segedinu (19), poraz Srbije od Hrvatske

Na turniru u Segedinu reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je od Hrvatske 11:8 (2:1, 3:4, 4:1, 2:2). Hrvatska je bila u vođstvu sve vreme. U drugoj četvrtini je bilo 5:3 da bi Krstić i Jauković uspeli da pred veliki odmor vrate ravnotežu u rezultatu.

Susret je rešen u trećem delu. Posle dva gola Hrvatske, pripretio je Krstić za 6:7 ali je rival do kraja četvrtine postigao još dva pogotka.U poslednjem delu Srbija nije imala snage da ugrozi prednost protivnika.

Srbija je igrala u sastavu: Dimković, Bodiroga 1, Vujović, Dončić, Kojić, Gladović 1, Antić, Đokanović, Danković 2, Jauković 1, Krstić 3, Novaković i Savić. Trener Miloš Korolija.

U subotu Srbija pre podne igra sa Italijom a uveče sa Nemačkom dok u nedelju je protivnik Madjarska.