Golija

15.10.2024

LIGA ŠAMPIONA, pobeda Novog Beograda, poraz Radničkog

Srpski timovi su igrali večeras u drugom kolu Lige šampiona. Novi Beograd je pobedio u gostima Oradeu dok je Radnički izgubio od evropskog prvaka Ferencvaroša na svom bazenu. Novi Beograd je lako prošao Oradeu. Plod sigurne i kvalitetnije igre je pobeda 15:9 (3:2, 4:2, 5:3, 3:2). Domaćin je samo...kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

11.10.2024

Evro kup Šabac bolji od Honveda

Odlično je Šabac Eliksir startovao u Evro kupu. U prvom kolu, na svom bazenu, puleni Nemanje Lićanina su slavili protiv Honveda 12:8 (4:3, 1:2, 5:2,2:1). Bodovi, posle kvalitetne igre su najvažniji ali i razlika može da bude važna kod konačnog ishoda tako da trijumf od četiri gola razlike još više...kompletan tekst

08.10.2024

Liga šampiona, pobeda Novog Beograda, bod za Radnički u Splitu

Vaterpolisti Novog Beograda pobedom su započeli učešće u Ligi šampiona. Novobeograđani su u prvom kolu A grupe na svom bazenu savladali Steauu rezultatom 11:7 (3:3, 1:1, 2:2, 5:1), a otpor prvaka Rumunije slomljen je tek u poslednjoj četvrtini. Novi Beograd je teže nego što se očekivalo stigao do...kompletan tekst

29.09.2024

EVRO KUP, Šapčani čekaju rivala

Maksimalnim učinkom, sa četiri pobede, vaterpolisti Šabac Eliksira su osvojili prvo mesto u grupi, u svom gradu i pridružili se timovima koji nastavljaju takmičenje u Evro kupu. Dinamo iz Bukurešta je bio najteži rival. Posle zanimljive utakmice Šabac Eliksir je pobedio 12:10 (2:3, 4:2, 3:4, 3:1)....kompletan tekst

28.09.2024

Evro kup, Šabac prošao, prva pobeda Valisa

Od dva srpska tima u kvalifikacijama Evro kupa jedan nastavlja dalje. Šabac je zabeležio i treću pobedu dok je dalji plasman ostao nedostižan za Valis Vegu.Pobedom protiv Strazbura 14:8 (2:1, 4:2, 5:3, 3:2) Šabac je u svom gradu  obezbedio plasman u nastavak takmičenja u Evro kupu. Jako dobar...kompletan tekst

27.09.2024

Evro kup, pobeda Šapca i poraz Valisa

U drugom kolu kvalifikacija Evro kupa Šapčani su u grupi na svom bazenu slavili ubedljivo protiv OSC-a 11:4 (2:1, 2:0, 5:1, 2:2). Po mnogima najveći rival srpskom timu nije pokazao ništa. Šabac je igrao nadahnuto, kvalitetno i efikasno. Posle 1:1 u trećem minutu do prvog odmora je pogodio samo...kompletan tekst

26.09.2024

Evro kup, siguran start Šapčana

Na očekivan način, pobedom, Šapčani su startovali u kvalifikacijama Evro kupa. Na svom bazenu pobedili su nemački Potsdam 17:8 (4:3, 5:2, 4:1, 4:2).  Kvalitet domaćina je bio evidentan, samo su u prvoj četvrtini gostujući igrači uspevali da održe korak da bi posle druge četvrtine bilo jasno...kompletan tekst